Načítavanie obsahu môže občas trvať dlhšie. Prosíme Vás o trpezlivosť pri otváraní jednotlivých kapitol.

Svadobné fotografie

Na svadobný deň si chce každý uchovať len tie najkrajšie spomienky. Svadobný fotograf je ten, ktorý Vám i po rokoch sprostredkuje prostredníctvom vydarených fotografií neopakovateľnú atmosféru Vášho svadobného dňa.

Vďaka bohatým skúsenostiam pri fotení svadieb je profesionálny svadobný fotograf zárukou kvalitných fotografií. Veľmi dôležité je i osobné stretnutie s fotografom. Prehliadnite si jeho prácu a vopred sa dohodnite, ako bude svadobný deň prebiehať, a aké budete mať na fotografa požiadavky. Svadobný fotograf Vám nafotí veľké množstvo fotografií, z ktorých si Vy sami vyberiete tie, ktoré budete chcieť vyvolať. Vyberte si i formát fotografií.

Na to, ako dobre a pekne zachytiť tento veľký deň, je viacero možností. Buď je to len svadobný obrad, alebo fotenie pred ním a potom (reportážne zábery z odobierky, umelecké zábery z ateliéru aj exteriéru až po príchod na oslavu. Tretia možnosť je kompletný fotoservis aj s oslavou do nočných hodín. Okrem fotografovania vieme celý svadobný deň zaznamenať videokamerou a spracovať záznam na profesionálnej úrovni. Všetko sa dá dopredu dohodnúť a zmluvne zakotviť. Záleží fo len na vašich predstavách a možnostiach. Pre obojstranné poistenie zmluvy navrhujeme vyplatiť tretinovú zálohu z dohodnutej sumy.

Ateliérová fotografia

Medzi portréty patria aj preukazové fotografie. Ponúkame všetky druhy a formáty. Robíme aj biometrické fotografie na pasy a víza, alebo zahraničné preukazy. Taktiež elektronické podobenky na webovú prezentáciu. Radi portrétujeme veselých mladých ľudí, študentov, aj rodiny s deťmi, či budúce mamičky. Svoju kariéru tu môžu odštartovať začínajúce modelky s pekným fotosetom, alebo pre tie skúsenejšie vytvoríme profesionálny book. V našom fotoštúdiu sa venujeme tiež módnej, umeleckej alebo aj reklamnej fotografii.

Priebeh fotenia nechajte na nás a uvidíte, že nie je čoho sa báť. Vytvoríme uvoľnenú atmosféru a výsledkom budú krásne portrétové fotografie, ktoré môžete venovať ako darček. Klasické i originálne portréty Vám zhotovíme v ateliéri i exteriéri. Ak si budete priať, zaistíme Vám prítomnosť vizážistky pri fotografovaní. Samozrejmosťou je uloženie Vašich fotografií na CD, aby ste sa z nich mohli ešte dlho tešiť.

Máme skúsenosti aj s produktovou fotografiou, čiže vieme kvalitne nasnímať rôzne produkty a výrobky vo svetelnom stane. Tie potom môžu slúžiť na webovú, alebo printovú prezentáciu.

Okrem reportážneho filmovania videokamerou sa zaoberáme aj fimovou postprodukciou. Strih, titulky, efekty, hudba... Digitalizujeme tiež vaše staré záznamy z VHS kaziet a prepisujeme ich na DVD nosiče.

052274